O nas

"Pradelle - biżuteria naturalnie niepowtarzalna"Czym jest Pradelle?

Pradelle to butik z luksusową biżuterią i jednocześnie wyłączny dystrybutor greckiej biżuterii Thallo w Polsce. Pradelle powstało dzięki grecko-polskim przyjacielskim relacjom, które trwają od wielu lat. Poznaliśmy się ponad 10 lat temu, w jednej z greckich miejscowości. Pamiętam dokładnie to była niedziela. Mały butik, zadziwiające wzornictwo i karteczka "natural flower". Trudno było uwierzyć, że to prawdziwe kwiaty, liście, gałązki. Wyczekiwałam na otwarcie sklepu. W poniedziałek zakochałam się - w róży. Potem przyszedł czas na stokrotkę, oliwkę i astra. Moja kolekcja rosła, a znajomość z twórcami naturalnych dzieł sztuki zacieśniała się. I tak od słowa do słowa, od kolejnej wizyty i przyjacielskiej rozmowy aż do pomysłu... właśnie na Pradelle.Co wyróżnia tę biżuterię

1. Proces tworzenia

Biżuteria jest tworzona z naturalnych roślinRośliny są w odpowiedni sposób utrwalane, poddawane obróbce, a następnie platerowane metalami szlachetnymi o najwyższej próbie. Na koniec biżuteria jest utwardzana specjalnym lakierem, tak żeby była odporna na różne uszkodzenia mechaniczne. Wszystkie z czynności są wykonywane ręcznie z największą starannością. Do każdego produktu Thallo dołączany jest certyfikat jakości

2. Design 

Każdy z produktów Thallo jest niepowtarzalny. To natura dyktuje nasze projekty i pomysły, a my staramy się utrwalić jej piękno na dłużej. Podążamy za naturalnym pięknem, a nie jednosezonową modą. 

3. Personalizacja

Jeśli masz pomysł na wyjątkową kompozycję, możemy ją dla Ciebie stworzyć. Puść wodze fantazji, wybierz roślinę, opisz nam swój pomysł i wyślij propozycję biuro@pradelle.pl .Do kogo kierowana jest biżuteria Pradelle?

Pradelle to biżuteria dla koneserów, dla których biżuteria jest czymś więcej niż tylko ozdobą. Jeśli cenisz sobie oryginalność i uważasz, że najpiękniejsze wzornictwo dyktuje natura, to ta biżuteria jest właśnie dla Ciebie.

 

 

Ostrzegamy za chwilę zapragniesz zostać kolekcjonerem tej biżuterii! :)

 

Zapraszamy !

Zespół Pradelle